animacje plenerowe Jarmarczne Harce
Parady uliczne, teatruliczny, teatry uliczne, korowody uliczne
happening żywe rzeźby stacze krakowscy żywe posągi mimowie
Kolorowy Cyrk
Mały Apacz na szczudłach
Dziecięcy Świat
Wyjątkowe, zimowe widowisko plenerowe

BAŃKI MYDLANE
Morze baniek mydlanych unoszących się w powietrzu to fascynujący obraz, który maluje uśmiech na twarzy każdego widza. Przepiękne bańki budzą w dzieciach bajkowy nastrój, a rodzice w tym czasie mogą wykonać pociechom serię zdjęć w przepięknej, kolorowej scenerii. W naszym programie dostępne są pokazy gigantycznych baniek mydlanych wraz z warsztatami dla dzieci, jak również zabawa z użyciem specjalanego przyrządu do zamykania w bańce oraz pokazy bańkarskie na szczudłach.

Spektakle plenerowe z uzycień gigantycznych baniek mydlanych

Pokazy baniek mydlanych
Animatorzy w pełnej charakteryzacji, ubrani w kolorowe kostiumy tworzą ogromne bańki mydlane od których nie sposób oderwać wzroku. Morze kolorowych baniek mydlanych budzi w dzieciach bajkowy nastrój, a rodzice w tym czasie mogą wykonać dzieciom serię zdjęć w przepięknej, kolorowej scenerii.

Warsztaty bańkarskie
Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów bańkarskich, dzięki którym dzieci mają okazję samodzielnie wykonać gigantyczne bańki mydlane. Samodzielne wykonanie wielkiej, kolorowej bańki budzi w oczach dzieci zachwyt i daje nieopisaną radość. Nad przebiegiem warsztatów czuwają animatorzy, którzy przekazując dzieciom odpowiednią technikę, równocześnie mają na uwadze ich bezpieczeństwo.

Zamykanie w bańce
Zamykanie w bańce mydlanej to niezwykła zabawa nie tylko dla najmłodszych. Plusem przyrządu do zamykania w bańce jest fakt, że użyć można go zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniu, gdzie na ogół puszczanie baniek nie jest wskazane. Specjalnie zaprojektowany przyrząd zapobiega chlapaniu i rozprzestrzenieniu się płynu wokół urządzenia, pozwalając na bezpieczną i niezwykle atrakcyjną zabawę.

Pokazy baniek mydlanych na szczudlach
Gigantyczne bańki mydlane puszczane przez naszych wykwalifikowanych szczudlarzy to bardzo efektowane i dostrzegalne już z daleko widowisko. Szczudlarze przyciągają wzrok nie tylko dzięki nieprzeciętnej wielkości i wielobarwności strojów, ale także kolorowym bańkom mydlanym, puszczanym w bardzo widowiskowy sposób.

 

 

 

PL EN DE IT ES